top of page

(לפני כיפור) התגובה שקיבלתי אחרי המייל של אתמול...

אחרי המייל של אתמול קיבלתי תגובה קשה: ״איך את משפילה ככה את העוקבות שלך״ ג' טוענת שהמייל של אתמול השפיל את מור (אחת העוקבות שלי), ובמקומה היא הייתה נעלבת ממש... אז אני רוצה לנצל את זה שיום כיפור היום ולציין 2 דברים בנוגע למייל של אתמול: 1. מור זה היה שם בדוי. מעבר לזה שלא כתבתי שם משפחה. וכמובן... ״מור״ קיבלה מענה ותשובה בפרטי. מעבר למייל שנשלח לכולם. (תנו לי קצת קרדיט;)) 2. הסיבה שזה הציק לה כל כך, לא קשורה בכלל למור... המייל של אתמול נגע בנקודה מאוד רגישה: ״כסף״ וכמובן כל אחד מסתכל על כסף בצורה שונה. אבל, המייל של אתמול, לא רק נתן זווית שונה לאיך מסתכלים על כסף, אלא הראה איך אנשים עשירים מסתכלים על כסף, ואיך את יכולה להסתכל באותה זווית, ואולי.... להפוך לעשירה בעצמך. תזכרות: במייל שאתמול דיברנו, על לתת ערך ולקבל כסף, במקום לנסות ״לעשות״ כסף, שינוי קטן בשפה שלך, יכול ליצור שינוי ענק בחיים שלך. ״אז איך עשירים באמת חושבים?״

בהמהלך החיים שלי, תמיד עניין אותי וסיקרן אותי, מה הבדל בין עשירים לעניים ולמה כל אחד נמצא איפה שהוא נמצא. אז יצא לי לחקור את התחום הזה, (ככה זה שלא נולדים למשפחה עשיריה;)) ועכשיו... אני רוצה לשתף אותך ב - 6 סודות שגיליתי על אנשים עשירים: 1. לתת יותר ערך = להרוויח יותר כסף, אנשים עשירים מבינים שבשביל להרוויח יותר כסף, הם צריכים לתת יותר ערך, וזאת השאלה שמנחה אותם: ״איך אני יכול לתת יותר ערך ולהרוויח יותר?״ 2. זה לא או זה או זה... אנשים עשירים חושבים איך הם יכולים להרוויח גם את זה וגם את זה... ברגע שאת רוצה לעשות להשיג משהו, את לא חייבת לוותר על משהו אחר... במקום לוותר על משהו אחר, את יכולה להתחיל לחשוב, ״איך אני יכולה להשיג גם את זה וגם את זה?״ ברגע שתעשי את זה? החשיבה שלך תתרחב ותשתנה לחשיבה של שפע. הנה דוגמא למשפט בילדות שאמרו לנו הרבה בצורה לא מודעת, מתנגד לחשיבה של שפע: ״אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה״ זה נכון... אבל תמיד אפשר לקנות עוד עוגה ;)


3. עשירים אוהבים כסף - אני יודעת שאת בטח חושבת ש - ״כולם אוהבים כסף״ אבל האמת? זה לא נכון. רוב האנשים לא באמת ״אוהבים״ כסף, בגלל שיש להם ״אמונות מגבילות״ לגבי כסף. אמונה מגבילה זה משהו שאת מאמינה בו, אבל בצורה מודעת או לא מודעת, הוא מגביל אותך, הנה כמה אמונות מגבילות על הכסף ששמעתי במהלך החיים שלי (ואולי גם את...?): ״אנשים עשירים הם קמצנים״ (ואף אחד לא רוצה להיות קמצן, נכון? אז הם פשוט לא יהיו עשירים) ״מרבה נכסים מרבה דאגות״ (מי רוצה דאגות, אה? כנראה שאף אחד... למרות שבנינו? מי שמרבה נכסים, מרבה כסף ;)) או האמונה שיוצא לי לשמוע הכי הרבה... ״כסף משנה אותך״ וזה מוביל אותי ל... 4. כסף זה כמו מגבר - כסף לא משנה אותך, כסף מגביר את מה שיש בך: אם את אדם טוב, אז עוד כסף יהפוך אותך לאדם יותר טוב, אם את אדם רע, אז עוד כסף יהפוך אותך לאדם יותר רע, כסף מגביר את התוכנות אופי שלך ולא משנה אותם. 4. אנשים עשירים לא נראים כמו אנשים עשירים - זה נשמע קצת מוזר אבל ככה זה עובד: הסופרים וויליאם דאנקו ותומאס סטנלי, חקרו מיליונרים במשך 20 שנה וזה מה שהם גילו: מי שקונה מכוניות יקרות, בגדים יקרים רק בשביל ה - ״שואו״ או להפגין לייפסטייל, פשוט מזבזבז את הכסף שלו, ומקטין את ההון שלו. אנשים עשירים מעדיפים להשקיע את הכסף שלהם במקום לבזבז אותו. 5. כסף שונא לחץ - ברגע שאת ״לחוצה על כסף״ הכסף מתרחק ממך... אם את רוצה להרוויח יותר? תנסי לעשות את זה בצורה רגועה לעבר מטרה ברורה. ובגדול? אם את רוצה להיות עשירה, תשני את המחשבות שלך בהתאם ;) צום קל (למי שצמה) וגמר חתימה טובה! לחיי חשיבה של עשירים ;) אוהבת, נטלינ.ב. - לא שכחתי... אם היית מספיק חדה ושמת לב, אמרתי שאתן 6 סודות ועד עכשיו אמרתי רק 5 סודות, אז הנה הסוד השישי: 6. אנשים עשירים מסתגלים למציאות החדשה - העולם משתנה במהירות שיא, וכל מה שהכרנו, כבר לא אותו דבר... אנשים עשירים מזהים את זה ומשנים את העסק שלהם, ההשקעות שלהם וכל מה שצריך בשביל לנצל את המשבר. אז אם את מוכנה להסתגל למציאות החדשה? תגיעי ללייב שאני עושה ביום רביעי. הלייב הזה יכול לשנות את כל מה שחשבת על ״כסף מהאינסטגרם״ ויכול להראות לך את הדרך המהירה ביותר לייצר לעצמך הכנסה של אלפי ועשרות אלפי שקלים, בתקופת המשבר. פה את תופסת את המקום שלך אם כבר תפסת מקום ועדיין לא הצטרפת לקבוצת וואטסאפ? מכאן את עושה את זה. (בקובצה תקבלי תזכרות ללייב ובהמשך טיפים לקידום האינסטגרם)

 

ככה מנצלים את הסגר בחגים:1) איך לגרום לכולם לתייג את העמוד שלך ולהגיע לחשיפה של מיליוני אנשים:

התוכנית שתראה לך איך ליצור פילטרים

מושלמים לעמוד שלך באינסטגרם שיגרמו

לכל עוקב שלך לתייג אותך בסטורי

ולחשיפה שלך להרקיע לשחקים:

2) איך ליצור פיד אחיד ומושך ולצלם תמונות אינסטגרמיות ברמה עולמית :

תוכנית מקיפה שתראה לך איך להפוך

את הפיד שלך באינסטגרם למיליון דולר.

כמו שאת יודעת, אינסטגרם היא פלטפורמה וויזואלית

ועל ידי תמונות יפות ופיד אחיד, את יכולה למשוך

עוקבים חדשים בצורה אוטומטית.

3) איך להגיע לפיד אחיד ברמה שתמיד חלמת עליה בפחות מ - 2 דק׳ :

מתי שאין לי כוח לעצב אני משתמשת ב - ״נשק הסודי״ שלי,

38 עיצובים מוכנים שיראו לך איך להפוך כל תמונה רגילה

לתמונה ברמה עולמית - בקליק אחד.

125 צפיותתגובה 1

1 Comment


Noam Asor-Karako
Noam Asor-Karako
Sep 27, 2020

מהממת שלי, את הבן אדם הכי לא מעליב ובן בני האדם שהכי מרימים שאני מכירה....

Like
bottom of page