top of page

3 דרכים להרוויח מהאינסטגרם (מה הדרך שלך?)

יום יום, אני רואה כל כך הרבה בנות שמנסות להרוויח מהאינסטגרם בכל מיני צורות ושיטות הזויות ובתור מישהי שהייתה מנקה שולחנות בארומה, ובכל הפסקה מדפדפת בפיד, אני מכירה מקרוב את הרצון הזה:


״לעשות כסף מהאינסטגרם״

(אני בימי הזוהר שלי בארומה) ובדיוק בגלל זה, לפני שאת רצה ״לעשות כסף מהאינסטגרם״ ומבזבזת את הזמן שלך על דרך שלא תתן לך תוצאות, תקראי את המאמר הזה. כי בפנים? אני רוצה לחשוף בפניך 3 דרכים שאני מצאתי שאפשר להרוויח דרכם כסף מהאינסטגרם. וכמובן... איך את יכולה לבחור את הדרך שלך ולהתחיל כבר מהיום. מוכנה?מעולה... בואי נתחיל: 1. להיות ״אושיית איסטגרם״ - יש לך המון עוקבים, כולם אוהבים אותך, ואת מקבלת כסף ומתנות על כל סטורי שאת מעלה, מגניב, נכון? חבל שזה לא באמת עובד ככה. אם רק את התחלת, ככה זה נראה:

  • את מרגישה אבודה ולא יודעת מאיפה להתחיל.

  • את מנסה להעלות עוקבים ואפילו משקיעה בתוכן אבל את מרגישה שאף אחד לא רואה אותך גם ככה..

  •  את מתחננת לקמפיינים וגם אז את מקבלת כמה קרמים, או כמה מאות שקלים בודדים.

  • הכנסה לא יציבה. גם אם את מקבלת קרמים וכסף, זה אף פעם לא יהיה בצורה קבועה.

בגדול, אין לך מושג מה יקרה מחר ואם יש לך חשבונות לשלם, זה לא בשבילך.

אני התחלתי עם 66 עוקבים ו - 19 צפיות בסטורי, אז ככה שבאופציה הזאת, לא היה לי סיכוי להצליח.אבל מזל שיש את אופציה 2: 2. למכור מוצר שלך או לעשות שיווק שותפים ולהרוויח עמלה ממכירת מוצר של מישהו אחר בעזרת הפרופיל האישי שלך באינסטגרם, גם נשמע מגניב, נכון? חבל שזה רק נשמע ככה... ככה זה באמת עובד:

  • בשביל להצליח למכור מוצר שלך בצורה יציבה וקבועה את חייבת שיהיה לך ״קהל״ למכור לו.


  • וזה אומר שאת חייבת להתחיל עם המון עוקבים בשביל להצליח.


  • בנוסף, את חיייבת לפתח ״מומחיות״ וליצור מוצר משלך (דיגטלי\פיזי) גם פה, זאת השקעה כספית והשקעה של זמן.

לי בהתחלה לא היה מוצרים עוקבים או כסף, אז הייתי חייבת לבחור באופציה אחרת. הייתי חייבת לבחור באופציה שתתן לי אפשרות להרוויח כסף בלי עוקבים, השקעה כספית, או כישורים מיוחדים, ובסוף... מצאתי את האופציה שמתאימה לי. (ואולי.. גם לך?) בנינו? בזכות האופציה הזאת, הפכתי למי שאני היום. ועכשיו... קבלי את האופציה השלישית במחיאות כפיים סוערות: 3. יוצרת תוכן באינסטגרם: ברגע שאת מנהלת עמוד אינסטגרם למישהו אחר, זה מה שקורה:

  • את לא חייבת הרבה עוקבים בשביל להתחיל -

אני התחלתי עם 126 עוקבים והצלחתי להגיע להכנסה של עשרות אלפי שקלים כל חודש, אבל עזבי אותי, קחי לדוגמא את ויקי תלמידה שלי:ויקי הצטרפה לתוכנית ליווי שלי, עם פחות מ - 100 עוקבים ותוך 30 יום היא עשתה מהפך באינסטגרם ובהכנסה שלה, בציטוט מדוייק שלה: ״אף פעם לא הבנתי איך בעצם בנות הופכות להיות כאלה ״אושיות אינסטגרם״ בואו נקרא לזה ככה. ואיך הרבה אנשים רוצים לעקוב אחריהם. לא הבנתי מה אני עושה לא טוב. אבל אחרי שהצטרפתי לתוכנית של נטלי, הצלחתי להעלות עוקבים ולהכניס כסף מהאינסטגרם״ אבל הכי חשוב... באופציה הזאת:

  • את לא צריכה לבזבז זמן יקר על שעות עבודה מעצבנות,

ברגע שאת יודעת מה לעשות, את מנהלת הכל בצורה אוטומטית דרך הטלפון הנייד שלך, ואז...

  • את יכולה להרוויח הרבה יותר כסף ולקבל יציבות בהכנסה שלך על ידי זה שאת מקבלת תשלום חודשי ומתחדש.

כל לקוח שמשלם לך, זה לקוח שמשלם לך תשלום על חודש אחד. וכל חודש את מקבלת תשלום נוסף. תשלום חודשי = יציבות בהכנסה. שעזבתי את ארומה, בחרתי באופציה 3. להיות יוצרת תוכן באינסטגרם. ובסוף? זה מה שקרה לי: הצלחתי להכניס 41,542 ש״ח בחודש בלבד מהזמן שלי באינסטגרם... ועכשיו זה רק ניהיה טוב יותר... ברגע שהפכתי ליוצרת תוכן והרווחתי כסף, הצלחתי לייצר עוד הכנסה מכל האופציות שכתבתי לך: הגעתי ל - 40 אלף עוקבים באינסטגרם, התחלתי למכור מוצרים משלי, ואפילו קיבלתי כמה קמפיינים ;)(קמפיין שעשיתי לחברת היינץ)

שאת הופכת להיות יוצרת תוכן, העוקבים שלך תמיד עולים כי את יודעת מה לעשות, ואיך לנהל לעצמך את העמוד בהשקעה של פחות משעתיים בשבוע, ואז... בזמן שאת מייצרת כסף מהאינסטגרם, את יכולה למכור מוצרים לעוקבים שלך או לקבל קמפיינים, אבל זה קורה רק אחרי שאת מייצרת הכנסה בצורה יציבה וקבועה מהזמן שלך באינסטגרם, ואם את רוצה שנעשה את זה ביחד? הכנתי שאלון קצר שיבדוק אם את מתאימה. תלחצי על הכפתור פה למטה, תמלאי את השאלון וכינר היועצת לימודים שלי, תיצור איתך קשר ותבדוק אם מתאימה לתוכנית שלי ״אינסטה בוס״ בלחיצה כאן את עוברת לשאלון. לחיי הפריצה שלך, אוהבת, נטלי.


נ.ב. - אם גם לך עבר השאלה הזאת בראש: ״מה כל אחת יכולה להצליח?״ אז זהו... שלא. לא כל אחת יכולה להצליח, וזה בסדר גמור. לכן... הכנתי את השאלון הזה, שיבדוק אם את מתאימה. ואל תדאגי, אם את לא מתאימה. אנחנו נגיד לך את זה בפנים. אז רוצה לבדוק אם את עשוייה מהחמור הנכון בשביל להצליח באינסטגרם? מלאי את השאלון מפה.

ונדבר...


 

ככה מנצלים את הסגר בחגים:1) איך לגרום לכולם לתייג את העמוד שלך ולהגיע לחשיפה של מיליוני אנשים:

התוכנית שתראה לך איך ליצור פילטרים

מושלמים לעמוד שלך באינסטגרם שיגרמו

לכל עוקב שלך לתייג אותך בסטורי

ולחשיפה שלך להרקיע לשחקים:

2) איך ליצור פיד אחיד ומושך ולצלם תמונות אינסטגרמיות ברמה עולמית :

תוכנית מקיפה שתראה לך איך להפוך

את הפיד שלך באינסטגרם למיליון דולר.

כמו שאת יודעת, אינסטגרם היא פלטפורמה וויזואלית

ועל ידי תמונות יפות ופיד אחיד, את יכולה למשוך

עוקבים חדשים בצורה אוטומטית.

3) איך להגיע לפיד אחיד ברמה שתמיד חלמת עליה בפחות מ - 2 דק׳ :

מתי שאין לי כוח לעצב אני משתמשת ב - ״נשק הסודי״ שלי,

38 עיצובים מוכנים שיראו לך איך להפוך כל תמונה רגילה

לתמונה ברמה עולמית - בקליק אחד.

25 צפיות0 תגובות

Comments


bottom of page